Cyfrowa klasa

Źródło: © sinenkiy Bank zdjęć Photogenica

Zapraszamy na webinar dedykowany byłym uczestnikom projektu oraz instytucjom zainteresowanym otrzymaniem dofinansowania w otwartym konkursie grantowym w ramach projektu „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.

Webinar odbędzie się 15 lutego w godz. 10.00-12.00

Elektroniczny formularz zapisu

Obszar tematyczny:

1. Narzędzia wykorzystywane w modułach szkoleniowych Projektu Grantowego na przykładzie Google Workspace.
  2. Cyfrowa lekcja – zajęcia symulowane na przykładzie zasobów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej z wykorzystaniem narzędzi Google Workspace.
  3. W jaki sposób projekt grantowy „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli
    w prowadzeniu kształcenia na odległość” wspiera rozwój edukacji cyfrowej?

Szkolenie poprowadzi Wojciech Zaras , Certyfikowany Edukator Google – Level 1 i 2

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie „Wsparcie nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”?

Uczestnik projektu będzie:

• miał możliwość publikacji autorskiego materiału;
  • elastycznie poruszał się na rynku pracy i nauczy swoich podopiecznych, jak to robić;
  • znał najnowsze trendy, raporty z badań i kierunki rozwoju edukacji;
  • miał dostęp do autorskich materiałów i licznych zasobów cyfrowych;
  • wzbogacał swój warsztat o atrakcyjne pomysły na lekcje, innowacje pedagogiczne
    i projekty;
  • poznawał nowoczesne narzędzia do realizacji i zarządzania projektami, współpracy, komunikacji, rozwiazywania problemów;
  • zgłębiał temat dostępu do danych, korzystania i zarządzania nimi.

Ostatnia aktualizacja: 8 lutego 2023