Centrum Szkoleniowe w Sulejówku

Centrum Szkoleniowe w Sulejówku jest głównym miejscem szkoleń organizowanych przez ORE, punktem informacji i promocji pedagogicznej. Usytuowanie w pięknym sosnowym parku, w historycznym budynku należącym niegdyś do Ignacego i Heleny Paderewskich, w sąsiedztwie dworku Józefa Piłsudskiego podnosi jego atrakcyjność.

Centrum dysponuje:

• 34 pokojami gościnnymi,
  • salami szkoleniowymi,
  • salą komputerową,
  • wyposażeniem audio, wideo.

Kierownik Ośrodka:
Mirosława Winiarz

Zastępca Kierownika
Alina Głodek

Recepcja
Monika Dziewulska

Ośrodek Rozwoju Edukacji Centrum Szkoleniowe
05-070 Sulejówek, ul. Paderewskiego 77

Dojazd pociągami:

• pociąg podmiejski linii Kolei Mazowieckich z dworca Warszawa Zachodnia (kierunek Siedlce, Mrozy, Mińsk Mazowiecki). Obowiązują bilety zakupione w kasach PKP lub u kierownika pociągu,
  • pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) z dworca Warszawa Zachodnia kierunek Sulejówek Miłosna. Obowiązują bilety ZTM (strefa 2 – dawna strefa podmiejska) zakupione w Kioskach Ruchu lub u kierownika pociągu.

W obu przypadkach należy wysiąść na stacji SULEJÓWEK.

Utrudnienia dla kierowców w dojeździe do Centrum Szkoleniowego w Sulejówku

Szanowni Państwo,

w związku z budową nowego kompleksu muzealno-edukacyjnego w Sulejówku występują czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na ul. I. Paderewskiego  na odcinku od Alei  Piłsudskiego do skrzyżowania z ul.  Legionów i ul. I. Krasickiego.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu trwających  prac budowlanych. Utrudnienia w ruchu przewidziane są do dnia 30.04.2019 r.

Utrudnienia dla kierowców w dojeździe do Centrum Szkoleniowego w Sulejówku

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2019