Centrum Szkoleniowe w Sulejówku

Centrum Szkoleniowe w Sulejówku jest głównym miejscem szkoleń organizowanych przez ORE, punktem informacji i promocji pedagogicznej. Usytuowanie w pięknym sosnowym parku, w historycznym budynku należącym niegdyś do Ignacego i Heleny Paderewskich, w sąsiedztwie dworku Józefa Piłsudskiego podnosi jego atrakcyjność.

Centrum dysponuje:

• 34 pokojami gościnnymi,
  • salami szkoleniowymi,
  • salą komputerową,
  • wyposażeniem audio, wideo.

Kierownik Centrum Szkoleniowego
Katarzyna Kozera

Zastępca Kierownika Centrum Szkoleniowego
Justyna Lis

Recepcja
Monika Dziewulska

Ośrodek Rozwoju Edukacji Centrum Szkoleniowe
05-070 Sulejówek, ul. Paderewskiego 77

Dojazd pociągami:

• Pociąg podmiejski linii Kolei Mazowieckich z dworca Warszawa Zachodnia (kierunek Siedlce, Mrozy, Mińsk Mazowiecki). Obowiązują bilety zakupione w kasach PKP lub u kierownika pociągu.
  • Pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) z dworca Warszawa Zachodnia (kierunek Sulejówek Miłosna). Obowiązują bilety ZTM (strefa 2 – dawna strefa podmiejska) zakupione w kioskach Ruchu oraz biletomatach zainstalowanych w pociągach SKM.

W obu przypadkach należy wysiąść na stacji SULEJÓWEK.

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2022

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa