Webinarium: Interpretacja dzieła literackiego od podstaw. Liryka – epika – dramat (część 2a: proza)

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie ma przyjemność zaprosić Państwa na drugą część webinarium Interpretacja dzieła literackiego od podstaw. Liryka – epika – dramat. W trakcie szkolenia omówione zostaną fundamentalne zasady analizy powieści, opowiadania i noweli ze szczególnym uwzględnieniem takich aspektów dzieła prozatorskiego, jak struktura narracji, budowanie świata przedstawionego oraz treść moralna i psychologiczna wynikająca z działań postaci.

Webinarium odbędzie się 20 maja (poniedziałek) b.r. o godz. 15.30.

Zainteresowanych prosimy o rejestrację za pośrednictwem naszej platformy.

Elektroniczny formularz rejestracji

Uczestnicy szkolenia będą się łączyli za pośrednictwem platformy Google Meet. Stosowny link zostanie również przesłany mailem do wszystkich zarejestrowanych osób dzień przed wydarzeniem.

Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2024