Webinarium – Egzamin maturalny z języka angielskiego – Jak dobrze przygotować uczniów do części: rozumienie tekstów pisanych oraz wypowiedź pisemna

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza na kolejne webinarium współorganizowane z British Council, poświęcone tematyce związanej z przygotowaniem uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Webinarium prowadzone będzie przez trenerkę British Council i odbędzie się  w czwartek 26 października w godzinach 15.45 – 17.15 na platformie ZOOM.

Link do webinarium zostanie przesłany w środę 25 października.

Tematyka spotkania:

1. Jak przygotować uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego w części – rozumienie tekstów pisanych.
  2. Jak przygotować uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego w części – wypowiedź pisemna.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zaświadczenia uczestnictwa w webinarium dostępne będą na platformie ORE do samodzielnego wydruku w terminie do 14 dni po zakończeniu wydarzenia.

Elektroniczny formularz rejestracji

Ostatnia aktualizacja: 19 października 2023