Szkolenie – „Teatr w nauczaniu języka francuskiego”

Źródło: fotolia

Na szkolenie „Teatr w nauczaniu języka francuskiego” serdecznie zapraszamy doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów i nauczycieli języka francuskiego, nauczających w szkołach podstawowych w klasach 7. i 8. oraz w szkołach ponadpodstawowych. Szkolenie odbędzie się w w dwóch terminach i w dwóch lokalizacjach: w Alliance Française we Wrocławiu (ul. Rynek 58), 4 listopada 2023 r. (sobota), w godzinach od 9:00 do 16:00 oraz w Alliance Française w Gdańsku (ul. H. Sienkiewicza 5a/6), 18 listopada 2023 r., (sobota), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Szkolenie (w języku francuskim) poprowadzi Jan Nowak, animator kultury, tłumacz, wydawca, nauczyciel języka francuskiego, dyrektor Dramedition i programu 10 sur 10 – Pièces de théâtre en langue française à jouer et à lire.

Elektroniczny formularz rejestracji

Ostatnia aktualizacja: 19 października 2023