Szkolenie – „Neurodydaktyka w nauczaniu języka francuskiego: odkrywanie i refleksja, czyli uczenie się poprzez rozwiązywanie problemów”

Źródło: fotolia

Na szkolenie „Neurodydaktyka w nauczaniu języka francuskiego: odkrywanie i refleksja, czyli uczenie się poprzez rozwiązywanie problemów” serdecznie zapraszamy doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów i nauczycieli języka francuskiego, nauczających w szkołach podstawowych w klasach 7. i 8. oraz w szkołach ponadpodstawowych. Szkolenie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku, w dniach 29-30 września 2023 r.

Szkolenie (w całości w języku francuskim) poprowadzi trenerka Laurence Rogy, Doradca medyczny i trenerka w CAVILAM – Alliance Française, specjalistka dydaktyki języka francuskiego jako obcego oraz wykorzystania mediów w nauczaniu języka obcego. Autorka materiałów dydaktycznych w projektach CAVILAM – Alliance Française.

Elektroniczny formularz rejestracji

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2023