Zaproszenie na warsztaty organizowane przez ECML

Europejskie Centrum Języków Nowożytnych (ECML) w Grazu zaprasza na warsztaty pn: „Young children’s language learning pathways – Making early language learning visible”/Parcours linguistiques de jeunes enfants : Rendre visible l’apprentissage des langues dès le plus jeune âge, które odbędą się w dniach 15–16 marca 2023 r. w siedzibie Centrum w Grazu w Austrii.

Warsztaty kierowane są do edukatorów i nauczycieli języków obcych, zainteresowanych i posiadających doświadczenie w zakresie edukacji wielojęzycznej, ze szczególnym uwzględnieniem edukacji małych dzieci.

Warsztaty prowadzone będą w językach: angielskim i francuskim (z dostępnym tłumaczeniem symultanicznym).

Szczegółowe informacje na temat projektu

W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję omówić kluczowe zasady, działania i refleksyjne narzędzia wspierające nauczycieli i wychowawców w ocenie ich własnego potencjału edukacyjnego i doświadczenia, które będą mogli wykorzystać do wspierania małych dzieci w rozwijaniu ich kompetencji wielojęzycznych i świadomości międzykulturowej.

Koszty związane z podróżą i pobytem refundowane są przez ECML. Szczegóły dotyczące refundacji zostaną przekazane osobie nominowanej do uczestnictwa.

Zainteresowanych otrzymaniem formularza zgłoszeniowego do ww. warsztatów wraz z ich opisem szczegółowym prosimy o kontakt na adres mailowy: elzbieta.witkowska@ore.edu.pl. Na niniejszy adres należy również przesłać, do 22 stycznia 2023 r., skan uzupełnionego formularza zgłoszeniowego.

Ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2023