Webinary „Nauki przyrodnicze na scenie – prezentacja zwycięskich projektów”

Źródło: fotolia.com

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych w ORE zaprasza na webinary, w ramach których będzie możliwość zapoznania się nowatorskimi rozwiązaniami dydaktycznymi w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych pod kątem ich wdrożenia przez nauczycieli ww. przedmiotów.

Webinary skierowane są do nauczycieli konsultantów, specjalistów PDN, doradców metodycznych, nauczycieli szkół publicznych, przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Szkolenie realizowane będzie w formule on-line na platformie Google Meet i obejmować będzie dwa webinary w dniach 30 listopada 2022 r. oraz 7 grudnia 2022 roku.

Podczas webinaru 1 zaprezentowany zostanie projekt „Wiatrakowy zawrót głowy” jako przykład różnorodności w nauczaniu STEM, filmy z doświadczeniami uczniów oraz doświadczenia na żywo.

Rejestracja na webinar 1 prowadzony jest do 25 listopada 2022 r. do godz. 12.00 lub do wyczerpania miejsc.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza elektronicznego

Podczas webinaru 2 zaprezentowany zostanie projekt „Świeczka i jej (nad)zwyczajny płomień”, filmy i zdjęcia z wykorzystaniem proponowanych doświadczeń, przeprowadzonych przez uczniów.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza elektronicznego

Rejestracja na webinar 2 prowadzony jest do 2 grudnia 2022 r. do godz. 12.00 lub do wyczerpania miejsc.

Szkolenie jest bezpłatne.

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2022