Szkolenie „Edukacja ekologiczna, odpowiedzialność za środowisko naturalne – aktywności szkolne”

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji, zaprasza do udziału w szkoleniu poświęconym realizacji założeń edukacji ekologicznej, w kontekście rozwijania wśród uczniów postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne oraz jego ochronę.

Szkolenie obejmuje trzy czterogodzinne spotkania online oraz pracę samodzielną uczestnika szkolenia na platformie e-learningowej w wymiarze szacunkowym 8 godzin.

Spotkania online odbędą się w dniach 25 listopada, 30 listopada oraz 2 grudnia 2021 r w godz. 17.00–20.30.

Szkolenie jest bezpłatne.

Szczegóły dotyczące szkolenia i zapisy za pomocą formularza elektronicznego na stronie szkoleń ORE.

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2021