Kontynuacja cyklu webinarów „Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian prawnych – zadania eksperta.”

Z przyjemnością zapraszamy czynnych ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli do udziału w kontynuacji serii webinarów „Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian prawnych zadania eksperta.”

W lutym br. w cyklu środowych spotkań z ekspertem, uczestnicy webinariów wysłuchają wykładu związanego z zaplanowanym tematem przewodnim oraz wezmą udział w panelu pytań i odpowiedzi.

Harmonogram webinarów:

• 21 luty 2024r. – „Awans na stopień nauczyciela dyplomowanego według przepisów prawnych obowiązujących od września 2022 r. Zadania eksperta.”
  • 28 luty 2024r. – „Obserwacja zajęć i ocena pracy nauczyciela w aspekcie awansu zawodowego.”

Planowany czas trwania każdego ze spotkań to 4 godziny dydaktyczne.

Rekrutacja na webinaria rozpocznie się 05 lutego i potrwa do 15 lutego 2024 r.

Zapisy na poszczególne szkolenia odbędą się poprzez platformę Szkolenia ORE

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają czynni nauczyciele, pełniący rolę ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli. O kwalifikacji pozostałych kandydatów, decydować będzie dostępność miejsc oraz kolejność rejestracji na szkolenie.

Webinaria odbędą się na platformie Zoom.

Ostatnia aktualizacja: 31 stycznia 2024