Cykl webinarów „Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian prawnych – zadania eksperta.”

Źródło: fotolia

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy czynnych ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli do udziału w serii webinarów „Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian prawnych zadania eksperta.”

W listopadzie br. w cyklu wtorkowych  spotkań z ekspertem, uczestnicy webinariów wysłuchają wykładu związanego z zaplanowanym tematem przewodnim oraz wezmą udział w panelu pytań i odpowiedzi.

Harmonogram webinarów:

• 14 listopada 2023r. – „Awans na stopień nauczyciela mianowanego według dotychczasowych przepisów prawnych. Zadania eksperta.”
  • 21 listopada 2023r. – „Awans nauczyciela początkującego według przepisów prawnych obowiązujących od września 2022 r. Zadania eksperta.”
  • 28 listopada 2023r. – „Awans na stopień nauczyciela dyplomowanego według dotychczasowych przepisów prawnych. Zadania eksperta.”

Na I kwartał 2024 r. zaplanowane zostały następujące tematy:

• „Awans na stopień nauczyciela dyplomowanego według przepisów prawnych obowiązujących od września 2022 r. Zadania eksperta.”
  • „Obserwacja zajęć i ocena pracy nauczyciela w aspekcie awansu zawodowego.”

Planowany czas trwania każdego ze spotkań to 4 godziny dydaktyczne.

Rekrutacja na webinaria odbywające się w 2023 r. rozpocznie się 18 października i potrwa do 7 listopada 2023 r.

Zapisy na poszczególne szkolenia odbędą się poprzez platformę Szkolenia ORE

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają czynni eksperci ds. awansu zawodowego nauczycieli. O kwalifikacji pozostałych kandydatów, decydować będzie dostępność miejsc oraz kolejność rejestracji na szkolenie.

Webinaria odbędą się na platformie Zoom.

Ostatnia aktualizacja: 17 października 2023