Webinarium: Diagnoza funkcjonowania emocjonalno-społecznego uczniów z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi – wykorzystanie adaptowanego zestawu narzędzi diagnostycznych TROS-KA-1

Źródło: photogenica

Zapraszamy specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych na bezpłatne webinarium „Diagnoza funkcjonowania emocjonalno-społecznego uczniów z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi – wykorzystanie adaptowanego zestawu narzędzi diagnostycznych TROS-KA-1”, które odbędzie się 29 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00 – 14:30.

Celem webinarium jest dostarczenie uczestnikom wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznego wykorzystania elektronicznej wersji adaptowanego zestawu narzędzia diagnostycznego TROS-KA-1.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza elektronicznego znajdującego się pod poniższym linkiem:

Elektroniczny formularz rejestracji

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2023