Informacja o wnioskach skierowanych do etapu negocjacji w ramach III rundy konkursu grantowego

Ośrodek Rozwoju Edukacji informuje, że w ramach konkursu grantowego „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego” nr 1/2022, osiem wniosków aplikacyjnych zostało skierowanych do etapu negocjacji.

Nr wniosku 1/2022/1. Projekt Powiatu Pabianickiego – województwo łódzkie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie łódzkim”.

Nr wniosku 1/2022/2. Projekt Gminy-Miasta Szczecin – województwo zachodniopomorskie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie zachodniopomorskim”.

Nr wniosku 1/2022/5. Projekt Miasta Białystok – województwo podlaskie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie podlaskim”.

Nr wniosku 1/2022/6. Projekt Powiatu Strzeleckiego – województwo opolskie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie opolskim”.

Nr wniosku 1/2022/7. Projekt Gminy Wrocław – województwo dolnośląskie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie dolnośląskim”.

Nr wniosku 1/2022/9. Projekt Powiatu Mieleckiego – województwo podkarpackie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie podkarpackim”.

Nr wniosku 1/2022/10. Projekt Powiatu Starogardzkiego – województwo pomorskie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie pomorskim”.

Nr wniosku 1/2022/11. Projekt Miasta Zamość – województwo lubelskie. Tytuł projektu: „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego w województwie lubelskim”.

Ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2022