Spotkania konsultacyjne dla SORE

Zapraszamy do udziału w ostatnich już, bezpłatnych spotkaniach konsultacyjnych, które dają osobom zajmującym się zewnętrznym wspomaganiem szkół możliwość wymiany doświadczeń w różnym zakresie: od sposobu sporządzania dokumentacji, przez wykorzystywane w codziennej pracy metody, do radzenia sobie w obliczu najczęściej pojawiających się problemów. Do udziału zapraszamy aktywnych SORE oraz osoby, które planują nimi zostać, a także pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz bibliotek pedagogicznych, którzy realizują zadania zgodnie z założeniami nowego systemu doskonalenia nauczycieli.

CELE SPOTKAŃ:

Spotkania są okazją do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z pracy SORE z innymi uczestnikami. Na każdym ze spotkań pojawi się specjalista prezentujący temat istotny w kontekście nowych zadań. Prezentowane są również nowe metody i technikipracy (np. world cafe), które można wykorzystywać podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dodatkowo na spotkaniach uczestnicy chętnie prezentują własne sprawozdania z RPW i inne dokumenty związane z pracą w zakresie wspomagania szkół.

Będzie też szansa uzyskania odpowiedzi na trudne pytania od moderatorów, ekspertów i innych uczestników.

Głównym celem spotkań jest podniesienie wiedzy i umiejętności osób odpowiedzialnych za wspomaganie pracy szkół, a także wspieranie ich w realizacji nowych zadań, jednocześnie przygotowując na skuteczne działanie w zreformowanym systemie doskonalenia nauczycieli.

Spotkania prowadzone są przez osoby, które posiadają duże doświadczenie w pracy z szkolnymi organizatorami rozwoju edukacji. Odbywają się w przyjaznej atmosferze, a wymiana praktycznych refleksji między uczestnikami jest dodatkowym plusem.

TERMINY:

Spotkania organizujemy w Białymstoku (23-24 września), Kielcach (25-26 września), Opolu (28-29 września), Gorzowie Wielkopolskim (29-30 września), Szczecinie (29-30 września) i Warszawie (29-30 września). Przy zapisie nie obowiązują ograniczenia regionalne, co oznacza, że można wybrać najdogodniejsze miejsce spotkania.

Lp.
Olgierd Neyman
Ryszard Jurkowski

ZAPISY:
Rejestracja elektroniczna na spotkania konsultacyjne pod adresem: www.sore.cwa.pl/formularz lub telefonicznie 61 624 00 45.

Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadzimy także listę rezerwową – informacje o chęci uczestnictwa w przypadku braku miejsc na liście głównej przyjmujemy drogą mailową na adres: sore@cwa.pl

DODATKOWO każdy uczestnik konferencji otrzyma nieodpłatnie:
– materiały dydaktyczne i konferencyjne
– pełne wyżywienie w trakcie trwania konferencji w postaci przerw kawowych i obiadu
– imienne zaświadczenie o udziale w spotkaniu

UWAGA: uczestnikom zapewniamy bezpłatne noclegi pomiędzy dwoma dniami szkoleń w pokojach 2-osobowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej informacji otrzymają Państwo na stronach projektu: www.sore.cwa.pl oraz www.ore.edu.pl/wspieranie

Wykonawcą  cyklu bezpłatnych spotkań konsultacyjnych organizowanych w ramach projektu pn. System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępny kompleksowym wspomaganiu szkół realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji jest Konsorcjum YDP SA oraz CWA Pro Publico.

W sprawie rejestracji na spotkania konsultacyjne:
Marta Janicka oraz Malwina Latanowicz
e-mail: sore@cwa.pl