Zamknij ten komunikat

Centrum Szkoleniowe w Sulejówku Drukuj Email
Centrum Szkoleniowe w Sulejówku.

Centrum Szkoleniowe w Sulejówku jest głównym miejscem szkoleń organizowanych przez ORE, punktem informacji i promocji pedagogicznej. Usytuowanie w pięknym sosnowym parku, w historycznym budynku należącym niegdyś do Ignacego i Heleny Paderewskich, w sąsiedztwie dworku Józefa Piłsudskiego podnosi jego atrakcyjność.

Centrum dysponuje:

– 34 pokojami gościnnymi,
– salami szkoleniowymi,
– salą komputerową,
– wyposażeniem audio, wideo.

Zdjęcia Centrum Szkoleniowego w Sulejówku

Zaktualizowano: piątek, 05 kwietnia 2013