Webinarium dla Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie

Źródło: Adobestock

Mamy przyjemność poinformować, że na zaproszenie Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie odbyło się webinarium pn. Projektowanie kariery edukacyjno-zawodowej a dobrostan psychiczny ucznia. Spotkanie prowadziła Marta Koch-Kozioł, główny specjalista w Wydziale Doradztwa Zawodowego ORE. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli dowiedzieć się czy istnieje zależność między dobrostanem psychicznym a planowaniem własnej kariery edukacyjno-zawodowej oraz jakie czynniki powodują, że uczeń może czuć satysfakcję z dokonanych własnych wyborów. Część wykładu prowadząca poświęciła także na refleksje dotyczące czynnikom nie sprzyjającym projektowaniu własnej kariery w kontekście dobrostanu psychicznego ucznia. Zachęcamy do współpracy z przedstawicielami Wydziału Doradztwa Zawodowego, a Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie dziękujemy za zaproszenie.

Ostatnia aktualizacja: 26 kwietnia 2024