Zapraszamy na bezpłatne webinarium „Doradztwo zawodowe a Zintegrowana Strategia Umiejętności 2030” organizowane przez WDEZ

Zdjęcie dłoni, na której umiejscowiony jest laptop i monitor
Źródło: Fotolia
Zdjęcie dłoni, na której umiejscowiony jest laptop i monitorŹródło: Fotolia

Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na bezpłatne webinarium online „Doradztwo zawodowe a Zintegrowana Strategia Umiejętności 2030”, które odbędzie się w dniu 31.01.2023 r. w godzinach 9:00–12.35 za pośrednictwem platformy Zoom.

Szkolenie przeznaczone jest dla doradców zawodowych zatrudnionych w publicznych szkołach i placówkach, pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli, pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz pracowników publicznych bibliotek pedagogicznych.

Celem szkolenia jest:

1. Przybliżenie pojęcia i założeń ZSU 2030
  2. Realizacja doradztwa zawodowego w kontekście założeń ZSU 2030
  3. Zaproponowanie praktycznych rozwiązań wdrożenia ZSU 2030 do WSDZ i rocznego programu realizacji doradztwa zawodowego

Szczegółowe informacje, program szkolenia, zasady rekrutacji oraz zapisy.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2023