Szkolenie online „ABC DORADCY – jak stworzyć zajęcia z doradztwa zawodowego z wykorzystaniem ZPE?”

Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na bezpłatne szkolenie online „ABC DORADCY – jak stworzyć zajęcia z doradztwa zawodowego z wykorzystaniem ZPE?”, które odbędzie się w dniu 09.03.2022 r. w godzinach 10.00–12.30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Szkolenie przeznaczone jest dla doradców zawodowych zatrudnionych w publicznych szkołach i placówkach, pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli, pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz pracowników publicznych bibliotek pedagogicznych.

Celem szkolenia jest:

1. Zapoznanie uczestników z pracą i funkcjonalnościami na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej.
  2. Zapoznanie uczestników z zasadami tworzenia zajęć z doradztwa zawodowego na ZPE na przykładzie konkretnego scenariusza.

Szczegółowe informacje, program szkolenia, zasady rekrutacji oraz zapisy.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2022