Szkoły ćwiczeń wybrane!

Za nami kolejny etap realizacji projektu „Wspieranie tworzenia szkół ćwiczeń”. W marcu 2017 roku przedstawiliśmy Model szkoły ćwiczeń i zaprosiliśmy dyrektorów szkół do udziału w konkursie na szkołę ćwiczeń w pilotażu w województwie mazowieckim. Wszystkim, którzy zmierzyli się z tym wyzwaniem i nadesłali swoje zgłoszenia, bardzo dziękujemy!

W toku oceny prac konkursowych zostały wyłonione następujące szkoły ćwiczeń:

1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Warszawie – w obszarze matematyka
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Mazowieckim – w obszarze przedmioty przyrodnicze
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie – w obszarze informatyka
  4. XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie – w obszarze języki obce

Na szkołę współpracującą wybrana została No Bell Szkoła Podstawowa Montessori w Konstancinie-Jeziornej – w obszarze przedmioty przyrodnicze.

Laureatom gratulujemy sprawnego pokonania sześciu kroków, dzięki którym ich placówki zostały szkołami ćwiczeń.

Jednocześnie informujemy, że planujemy wyłonić jeszcze 9 szkół współpracujących. O zasadach wyboru poinformujemy niebawem na stronie projektu.

Ostatnia aktualizacja: