E-podręczniki nagrodzone

alt Projekt "Platforma technologiczna www.epodreczniki.pl" realizowany dla Ministerstwa Edukacji Narodowej został wyróżniony nagrodą „new@poland” przez Związek Pracodawców Technologii Cyfrowych Lewiatan. Nagroda została wręczona 2 października 2014 r. podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie.
Kapituła nagrody złożona z autorytetów świata biznesu i nauki, przyznała to wyróżnienie dla platformy, która zmienia polską szkołę na lepsze poprzez wprowadzenie nowoczesnych, multimedialnych, cyfrowych treści do wykorzystania w nauczaniu w szkołach zarówno przez uczniów, nauczycieli jak i rodziców.
Związek przyznając nagrodę podkreślił, że tym projektem Ministerstwo Edukacji Narodowej wyznacza kierunek edukacji w Polsce, która poprzez wykorzystanie internetu, bogactwo oferowanych funkcji i interaktywność, lepiej odpowiada potrzebom uczniów XXI w.

Ostatnia aktualizacja: