Nagrody

new@poland_logo_Efni_RGBProjekt „Platforma technologiczna www.epodreczniki.pl” został wyróżniony nagrodą „new@poland” przez Związek Pracodawców Technologii Cyfrowych „Lewiatan”. Twórcą platformy technologicznej w tym projekcie jest Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.

Kapituła nagrody, złożona z autorytetów świata biznesu i nauki, przyznała to wyróżnienie doceniając zaangażowanie Ministerstwa w stworzenie projektu, który zmienia polską szkołę na lepsze poprzez wprowadzenie nowoczesnych, multimedialnych, cyfrowych treści do wykorzystania w nauczaniu w szkołach zarówno przez uczniów, nauczycieli jak i rodziców.

Wręczenie nagrody odbyło się podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie 2 października 2014 podczas debaty śniadaniowej „Czy IT rzeczywiście służy transformacji społeczeństwa, biznesu, państwa, czy jest tylko narzędziem do usprawniania procesów?” organizowanej przez Związek Pracodawców Technologii Cyfrowych Lewiatan.

Idź do góry
Ośrodek Rozwoju Edukacji