Odsłony kolejnych fragmentów e-podręczników

alt

26 oraz 30 czerwca br. Ośrodek Rozwoju Edukacji wraz z Politechniką Łódzką, Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Uniwersytetem Wrocławskim – partnerami w projekcie – rozpoczyna testy kolejnych fragmentów przygotowanych e-podręczników.

Na wydarzenia zostaną zaproszeni autorzy e-podręczników,  dziennikarze, blogerzy, nauczyciele i uczniowie.

Wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć jak wyglądają kolejne fragmenty e-podręczników, zapraszamy do obejrzenia odsłon osobiście lub do obejrzenia transmisji on-line. Szczegóły na ich temat znajdziecie Państwo na stronach Partnerów projektu.

Bieżący postęp prac technologicznych nad e-podręcznikami, jak również uwagi i pomysły związane z rozwiązaniami technologicznymi w podręcznikach, można śledzić na specjalnie uruchomionym blogu platformy e-podręczników pod adresem: http://blog.epodreczniki.pcss.pl.

Informacja prasowa

Programy poszczególnych odsłon