Czwarty finał regionalny Ligii Robotów

21 listopada odbył się kolejny, czwarty już finał regionalny Ligii Robotów. W wydarzeniu udział wzięło blisko 200 dzieci z województwa śląskiego i opolskiego. Podczas rywalizacji nie brakowało świetnej zabawy i mnóstwa uśmiechu. Po raz pierwszy byliśmy również świadkami „wyczyszczenia stołu” przez jedną z drużyn. To dowód na to, że poziom rywalizacji rośnie z każdym wydarzeniem.

„Cieszę się, że po pierwszych problemach organizacyjnych, każde kolejne wydarzenie gromadzi coraz większą ilość dzieci. Ich uśmiechy oraz świetna zabawa są dla nas wszystkich najlepszym dowodem na to, że warto organizować takie wydarzenia, a dla nas jako organizatorów, są najlepszą nagrodą. Promując poprzez takie eventy edukację STEAM uczymy również dzieci dobrej zabawy i rywalizacji w duchu fair play. Pokazujemy im także, że edukacja to współpraca. Na każdej płaszczyźnie.” – Tomasz Madej p.o. Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Tym samym dotarliśmy do półmetku turniejów regionalnych. Przed nami jeszcze wydarzenia w Koszalinie, Warszawie, Lublinie oraz Myślenicach.

Ostatnia aktualizacja: 22 listopada 2023