Konferencja „Transformacja Cyfrowa a Wyzwania Nowoczesnej Edukacji w XXI Wieku”

Źródło: Pixabay | Gerd Altmann

Zapraszamy serdecznie na konferencję „Transformacja Cyfrowa a Wyzwania Nowoczesnej Edukacji w XXI Wieku”, która odbędzie się 24 listopada 2023 roku. To spotkanie koncentruje się na przyszłości edukacji i rynku pracy w Polsce, rozpatrując wpływ technologii i cyfryzacji na te obszary.

Będzie to okazja do omówienia, jak cyfrowy rozwój wpływa na nauczanie i uczenie się oraz jak instytucje edukacyjne, studenci, pracownicy i firmy mogą dostosować się do zmieniającej się gospodarki.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli szansę na dialog z ekspertami z branży, w tym z takimi osobistościami jak Tomasz Madej z Ośrodka Rozwoju Edukacji, Mateusz Rafał z Centrum Transformacji Cyfrowej Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz dr Ewa Flaszyńska z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat przyszłości rynku pracy, e-learningu oraz kompetencji cyfrowych.

W ramach konferencji zaprezentowane zostaną dwa projekty opracowane dzięki wsparciu programu „e-Pionier” – Wsparcie uzdolnionych programistów na rzecz rozwiązywania zidentyfikowanych problemów społecznych lub gospodarczych” finansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

– Edu Space: platforma edukacyjna wspierająca naukę hybrydową, która oferuje narzędzia i kursy dla nauczycieli, korepetytorów, uczniów i rodziców, ułatwiając dostęp do edukacji w dobie cyfryzacji. Projekt ten dostarcza narzędzi, kursy oraz wspiera społeczność, aby uczynić edukację bardziej dostępną i efektywną w erze cyfrowej.

– Career Space: narzędzie analityczno-doradcze dla rynku pracy wykorzystujące sztuczną inteligencję do dopasowania ofert pracy do profilu kandydatów, współpracujące z urzędami pracy i pracodawcami. System ten opiera się na międzynarodowej klasyfikacji zawodów i kompetencji ESCO.

To świetna okazja, by poznać najlepsze metody i narzędzia dostępne w edukacji cyfrowej oraz zrozumieć potrzeby rynku pracy.

Szczegóły spotkania:

– Kiedy? 24 listopada 2023, godz. 15:00 – 19:30

– Gdzie? Digital Knowledge Village, ul. Puławska 457, 02-844 Warszawa lub stream online

Dowiedz się więcej i zarezerwuj miejsce na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia!

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023