Seminarium „Stan Wojenny 1981−1983 w teorii i praktyce nauczania szkolnego”

W 40. rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie ma przyjemność zaprosić wszystkich nauczycieli historii na szkolenie poświęcone problematyce nauczania o tym szczególnym wydarzeniu w naszej najnowszej historii. Seminarium „Stan Wojenny 1981−1983 w teorii i praktyce nauczania szkolnego” ma charakter dyskusyjno-warsztatowy. Liczymy na Państwa aktywność − zarówno podczas dyskusji na temat doświadczeń w nauczaniu o tytułowej problematyce, jak i  w przygotowywaniu scenariuszy lekcji.

Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia br. (czwartek) w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku. Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo w załączniku. Rejestracja na szkolenie kończy się 7 grudnia.

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2021