List Europejskiej Sieci Szkół dla Zdrowia w Europie

Europejska Sieć Szkół dla Zdrowia w Europie (SHE – European Network of Schools for Health in Europe), w związku z sytuacją epidemiczną w wielu krajach, napisała list do dyrektorów szkół, koordynatorów sieci szkół promujących zdrowie i kadry nauczycielskiej.

Polecamy zapoznanie się z jego treścią. W ramach współpracy Zespołu ds. Promocji Zdrowia w Szkole ORE z Europejską Siecią Szkół dla Zdrowia w Europie w zakresie tworzenia i rozwoju szkół promujących zdrowie w Europie, list SHE został przetłumaczony i zamieszczony w języku polskim na stronie SHE.

Europejska Sieć SHE wspiera szkoły w radzeniu sobie z sytuacją związaną z epidemią  koronawirusa poprzez inspirację, doradztwo i współpracę między krajami. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową SHE oraz profilem SHE na Facebooku

Załączniki:

List SHE