Wojewódzcy i rejonowi koordynatorzy

Lista wojewódzkich i rejonowych koordynatorów sieci szkół promujących zdrowie
Funkcja, Imię, Nazwisko Miejsce pracy
Województwo dolnośląskie
Koordynator wojewódzki
Małgorzata Grzelczyk
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, Filia Jelenia Góra
ul. 1 Maja 43
58-500 Jelenia Góra
tel.: 50 869 09 61
e-mail: malgorzata.grzelczyk@dodn.dolnyslask.pl
Koordynator
Lech Stempel
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
ul. Skarbowców 8A
53-025 Wrocław
tel.: 508 691 118
e-mail: lech.stempel@dodn.dolnyslask.pl
Województwo kujawsko-pomorskie
Koordynator wojewódzki
Dorota Andrzejewska
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
ul. Sienkiewicza  36
87-100 Toruń
Tel.: 88 193 10 25
e-mail: dorota.andrzejewska@kpcen-torun.edu.pl
Województwo lubelskie
Koordynator miejski
Monika Tanikowska
Urząd Miasta Lublin Wydział Oświaty i Wychowania
ul. Narutowicza 37/39
20-016 Lublin
Tel.: 81 466 39 82
e-mail: mtanikowska@lublin.eu
Koordynator rejonowy
Anna Jureczek
Powiatowa Sieć Szkół Promujących Zdrowie,
Wydział Spraw Społecznych Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
ul. Brzeska 41
21-500 Biała Podlaska
Tel: 83 351 13 42, 533 712 922
e-mail: zdrowie@powiatbialski.pl
Województwo lubuskie
Koordynator wojewódzki
Anna Żarnowska
Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Jagiellończyka 10
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel.: 95 725 50 19
e-mail: a.zarnowska@ko-gorzow.edu.pl
Województwo łódzkie
Koordynator wojewódzki
Urszula Szewczyk
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim,
Ul. Dąbrowskiego 13
97-300 Piotrków Trybunalski
Tel: 44 649 65 66 w.34
e-mail: szewczykula@interia.pl
Koordynator rejonowy
Iwona Iwanicka
Łódzka Miejska Sieć SzPZ, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urząd Miasta Łodzi
ul. Zachodnia 47
91-066 Łódź
Tel.: 42 638 47 34
e-mail: i.iwanicka@uml.lodz.pl
Koordynator rejonowy
Agnieszka Surosz

Łódzka Miejska Sieć SzPZ, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urząd Miasta Łodzi

ul. Zachodnia 47
91-066 Łódź
Tel.: 42 638 47 94
e-mail: a.surosz@uml.lodz.pl
Koordynator rejonowy
Ewa Sprawka
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi
Ul. Kopcińskiego 29
90-142 Łódź
Tel.: 42 678 33 78
e-mail: esprawka@wp.pl
Koordynator rejonowy
Joanna Grzesiak
Łódzka Regionalna Sieć SzPZ
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi
Ul. Wólczańska 202
90-531 Łódź
Tel.: 42 636 51 35
e-mail: joanna@wodn.lodz.pl
Koordynator rejonowy
Violetta Florkiewicz
Sieradzka Sieć SzPZ
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu
Ul. 3 Maja 7
98-200 Sieradz
Tel.: 43 822 36 91, 606 618 070
e-mail: vflorkiewicz@wodnsieradz.edu.pl
Koordynator rejonowy
Marzenna Piwowar-Zrazek
Skierniewicka Sieć SzPZ
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach
ul. Batorego 64 D
96-100 Skierniewice
Tel.: 46 833 20 04
e-mail: m.pz@poczta.onet.pl
Województwo małopolskie
Koordynator wojewódzki
Artur Puciłowski
Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie
Al. Solidarności 5-9
33-100 Tarnów
Tel.: 14 696 32 51, 14 696 32 52
e-mail: artur.pucilowski@kuratorium.krakow.pl
Koordynator
Monika Korta-Nalepa
Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie
Al. Solidarności 5-9
33-100 Tarnów
Tel.: 14 696 32 61
e-mail: monika.korta@kuratorium.krakow.pl
Koordynator rejonowy
Józef Nieć
Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Nowym Sączu
ul. Jagiellońska 52
33-30 Nowy Sącz
Tel.: 18 540 24 16
e-mail: jozef.niec@kuratorium.krakow.pl
Koordynator rejonowy
Aleksandra Sutkowska
Kuratorium Oświaty w Krakowie
ul. Ujastek 1
31-752 Kraków
Tel.: 12 448 11 25
e-mail: aleksandra.sutkowska@kuratorium.krakow.pl
Koordynator rejonowy
Ewa Kantyka
Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Wadowicach
ul. Mickiewicza 19
34-100 Wadowice
Tel.: 33 873 13 24
e-mail: ewa.kantyka@kuratorium.krakow.pl
Koordynator rejonowy
Leszek Ciężobka
Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Nowym Targu
ul. Królowej Jadwigi 1
34-400 Nowy Targ
Tel.: 18 266 33 62
e-mail: leszek.ciezobka@kuratorium.krakow.pl
Województwo mazowieckie
Koordynator wojewódzki
Marzena Laskus
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa
tel.: 22 551 24 00 wew. 3113
e-mail: marzena.laskus@kuratorium.waw.pl
Koordynator rejonowy
Ewa Dombrowska
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Delegatura w Siedlcach
ul. Piłsudskiego 38
08-110 Siedlce
Tel.: 25 632 60 00 wew. 112
e-mail: ewa.dombrowska@kuratorium.waw.pl
Koordynator rejonowy
Teresa Nowotczyńska – Boczek
Kuratorium Oświaty w Warszawie, Delegatura w Ciechanowie
ul. Księdza Piotra Ściegiennego 9
06-400 Ciechanów
Tel.: 23 672 44 71 wew. 17
e-mail: teresa.boczek@kuratorium.waw.pl
Koordynator rejonowy
Agnieszka Zalech
Kuratorium Oświaty w Warszawie, Delegatura w Płocku
ul. Kościuszki 20
09-402 Płock
Tel. 24 262 64 50 wew. 105
e-mail: agnieszka.zalech@kuratorium.waw.pl
Koordynator rejonowy
Katarzyna Zagańczyk
Kuratorium Oświaty w Warszawie, Delegatura w Radomiu
ul. Żeromskiego 53
26-600 Radom
Tel.:48 362 07 93
e-mail: katarzyna.zaganczyk@kuratorium.waw.pl
Koordynator rejonowy
Danuta Zalewska
Kuratorium Oświaty w Warszawie, Delegatura w Ostrołęce
ul. Oświatowa 1
07-412 Ostrołęka
Tel.: 29 760 42 91
e-mail: danuta.zalewska@kuratorium.waw.pl

Województwo opolskie
Koordynator wojewódzki
Agnieszka Skrzydelska
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu
ul. Głogowska 27
49-315 Opole
Tel: 77 404 75 64
e-mail: askrzydelska@rcre.opolskie.pl
Województwo podkarpackie
Koordynator wojewódzki
Mariola Kiełboń
Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 15
35-959 Rzeszów
Tel.: 17 867 11 17
e-mail: mkielbon@ko.rzeszow.pl
Koordynator rejonowy,
rejon: Kolbuszowa – Tarnobrzeg – Stalowa Wola – Nisko
Barbara Wolny
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II WZNoS w Stalowej Woli
ul. Ofiar Katynia 6a
37-450 Stalowa Wola
Tel.: 500 026 628
e-mail: bwolny@o2.pl
Koordynator rejonowy
Teresa Krasnowska
Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Spytka 2
37-500 Jarosław
tel.: 16 621 21 14
e-mail: tkrasnowska@op.pl
Koordynator rejonowy
Anna Szczepanik
Przedszkole Miejskie nr 1 w Dębicy
ul. Szkotnia 10
39-200 Dębica
Tel.: 14 681 25 86
e-mail: przedszkole_nr1_debica@o2.pl
Koordynator rejonowy
Monika Zięba
II Liceum Ogólnokształcące im. Ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle
ul. Floriańska 24
38-300 Jasło
Tel.: 13 446 35 70
e-mail: monikapo1@wp.pl
Województwo podlaskie
Koordynator wojewódzki
Krzysztof Sochoń
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
Rynek Kościuszki 9
15-950 Białystok
Tel.: 85 748 48 22
e-mail: ksochon@kuratorium.białystok.pl
Koordynator rejonowy
Anna Jakucewicz
Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie
ul. Nowomiejska 41
16-300 Augustów
Tel. 876 432 230
e-mail: jakucewicz@poczta.onet.pl
Województwo pomorskie
Koordynator wojewódzki
Teresa Burczyk
Kuratorium Oświaty w Gdańsku
Zespół Wizytatorów w Starogardzie Gdańskim
ul. Zblewska 18
83-200 Starogard Gdański
Tel. 58 562 28 45
e-mail: teresa.burczyk@kuratorium.gda.pl
Z-ca koordynatora wojewódzkiego
Agnieszka Cyrny
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku
Ul. Dębinki 4
80-211 Gdańsk
Tel.: 58 345 21 77
e-mail: opz@wsse.gda.pl
Koordynator rejonowy
Joanna Dzienis
Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
ul. Świętojańska 1184-230 Rumia
Tel.: 58 671-06-45
e-mail: gim2rum@interia.pl
Koordynator rejonowy
Barbara Sprawka
Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza
ul. Kartuska 126a80-104 Gdańsk
Tel.: 58 302 00 19
e-mail: sp14gda@op.pl
Koordynator rejonowy
Elżbieta Sumowska
Joanna Pichlak
Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Wybickiego 3282-200 Malbork
Tel.: 55 272-24-68
e-mail: elasumowska@wp.pl, joanna.pichlak@wp.pl
Koordynator rejonowy
Teresa Wrotkowska
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater
ul. Grobla IV / 880 – 837 Gdańsk
Tel. 58 3011848
e-mail: sp50@wp.pl
Koordynator rejonowy
Marzena Sztygar
Anna Pisowacka
Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
ul. Opolska 9, 80-395 Gdańsk
Tel: 58 5564662
e-mail: sp80@poczta.fm
Koordynator rejonowy
Alicja Jakubaszek
Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu
ul. Szkolna 1581-198 Kosakowo
Tel: 58 665 7630
e-mail: sp-pogorze@wp.pl
Koordynator rejonowy
Ewa Wierzba
Gimnazjum w Sierakowicach
ul. Spacerowa 1483-340 Sierakowice
Tel: 58 6846875
e-mail: gimnazjum.sierakowice@gmail.com
Koordynator rejonowy
Katarzyna Boruszewska
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lęborku
Ul. Gdańska 6384-300 Lębork
Tel.: 59 862 10 10 w. 36
e-mail: hdm@psse.lebork.pl
Koordynator rejonowy
Małgorzata Parol
 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku
Ul. Piotra Skargi 876-200 Słupsk
Tel.: 59 843 12 91
e-mail: oswiatazdrowotna@psse.slupsk.pl
Koordynator rejonowy
Renata Rumińska  
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Człuchowie
Ul. Jana Sobieskiego 477-300 Człuchów
Tel.: 59 834 11 42e-mail: r.ruminska@gmail.com
Koordynator rejonowy
Kamila Rumińska Tomczyk
 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytowie
Ul. Władysława Sikorskiego 2777-100 Bytów
Tel.: 59 822 36 85
e-mail: oswiatazdrowotna@psse.bytow.pl
Województwo śląskie
Koordynator wojewódzki
Tomasz Wojtasik
Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach
ul. Drozdów 21 i 17
40-530 Katowice
Tel.: 32 209 53 12 lub 14
e-mail: twojtasik@metis.pl
Koordynator
Grażyna Skirmuntt
Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach
ul. Drozdów 21 i 17
40-530 Katowice
tel.: 32 209 53 12
e-mail: gskirmuntt@metis.pl
Województwo świętokrzyskie
Koordynator wojewódzki
Małgorzata Połeć
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Al. IX Wieków Kielc 3
25-516 Kielce
Tel.: 41 342 18 20
e-mail: malgorzata.polec@kuratorium.kielce.pl
Województwo warmińsko-mazurskie
Koordynator wojewódzki
Anna Zdaniukiewicz
Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Al. Piłsudskiego 7/9
10-959 Olsztyn
Tel.: 89 523 25 57
e-mail: azdaniukiewicz@ko.olsztyn.pl
Koordynator rejonowy
Aneta Dubielewska
Delegatura Kuratorium Oświaty w Ełku
ul. Chopina 15
19-300 Ełk
Tel.: 87 732 85 71
e-mail: adubielewska@ko.olsztyn.pl
Koordynator rejonowy
Gabriela Browarska
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego Misia w Olsztynie
ul. Okopowa 16
10-075 Olsztyn
Tel: 89 527 27 51
e-mail: pm_4_olsztyn@interia.pl
Koordynator rejonowy
Mirella Nowińska
Delegatura Kuratorium Oświaty w Elblagu
ul. Wojska Polskiego 1
82-300 Elbląg
Tel.: 55 232 46 99 lub 237 10 69 (sekretariat)
Województwo wielkopolskie
Koordynator wojewódzki
Katarzyna Wardzińska
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
ul. Kościuszki 93
61-716 Poznań
Tel.: 61 85 41 322
e-mail: k.wardzinska@ko.poznan.pl
Koordynator rejonowy
Beata Kumanowska
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
ul. Kościuszki 93
61-716 Poznań
Tel: 61 854 17 75
e-mail: b.kumanowska@ko.poznan.pl
Koordynator rejonowy
Elżbieta Czuba
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Delegatura w Kaliszu
ul. Kolegialna 4
62-800 Kalisz
tel. 62 723 20 33, 608 062 845
e-mail: e.czuba@ko.poznan.pl
Koordynator rejonowy
Irena Sierpowska-Glapiak
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Delegatura w Lesznie
Pl. Kościuszki 4
64-100 Leszno
tel.: 65 525 99 66
e-mail: i.sierpowska-glapiak@ko.poznan.pl
Koordynator rejonowy
Dorota Rogalska-Daszkiewicz
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Delegatura w Koninie
ul. Św. Maksymiliana Kolbe 3
62-510 Konin
Tel.: 63 243 51 05
e-mail: d.rogalska@ko.poznan.pl
Koordynator rejonowy
Małgorzata Banaczkowska
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Delegatura w Pile
ul. Dzieci Polskich 26
64-920 Piła
Tel.: 67 349 14 56
e-mail: m.banaczkowska@ko.poznan.pl
Województwo zachodniopomorskie
Koordynator wojewódzki
Daniela Arciszewska
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 4
70-502 Szczecin
tel 91 44 27 547
e-mail: darciszewska@kuratorium.szczecin.pl
Koordynator
Piotr Gajewski 
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 4
70-502 Szczecin
tel 91 44 27 505
e-mail: pgajewski@kuratorium.szczecin.pl

 

Idź do góry
Ośrodek Rozwoju Edukacji