Informator o formach doskonalenia ORE

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą form doskonalenia, które zaplanowaliśmy w roku 2019. Informator określa terminy, formy i adresatów niemal stu szkoleń, kursów stacjonarnych, e-learningowych, seminariów, warsztatów i konferencji.

Dostępne formy doskonalenia zostały podzielone w Informatorze na dwanaście obszarów tematycznych: diagnoza psychologiczno-pedagogiczna, doradztwo edukacyjno-zawodowe, doskonalenie nauczycieli, edukacja językowa, edukacja wczesnoszkolna, kompetencje kluczowe, kompetencje społeczne i obywatelskie, kształcenie zawodowe, resocjalizacja i socjoterapia, specjalne potrzeby edukacyjne, wychowanie i profilaktyka oraz zarządzanie oświatą.

Przypominamy, że rekrutacje na poszczególne formy doskonalenia będą uruchamiane sukcesywnie w serwisie szkolenia.ore.edu.pl. Bieżące informacje o szkoleniach i kursach ukazują się na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku, zachęcamy więc do śledzenia aktualności.

Załączniki:

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2019

Idź do góry