Wydział Upowszechniania Zasobów − Kontakt

Kierownik Wydziału
Agnieszka Brodowska
tel. 22 345 37 33
e-mail: agnieszka.brodowska@ore.edu.pl

Zespół Komunikacji Społecznej

Piotr Czajka
tel. 22 345 37 10
e-mail: piotr.czajka@ore.edu.pl

Łukasz Eisenbart
tel. 22 345 37 32
e-mail: lukasz.eisenbart@ore.edu.pl

Katarzyna Gańko
tel. 22 345 37 10
e-mail: katarzyna.ganko@ore.edu.pl

Agata Jarnutowska-Wrzodak
tel. 22 345 37 03
e-mail: agata.jarnutowska@ore.edu.pl

Ewa Jaworska
tel. 22 345 37 65
e-mail: ewa.jaworska@ore.edu.pl

Monika Pawlewska (Medioteka Edukacyjna)
tel. 22 345 37 30
e-mail: monika.pawlewska@ore.edu.pl

Ludwika Rutkowska (urlop)
tel. 22 345 37 33
e-mail:ludwika.rutkowska@ore.edu.pl

Zuzanna Sikora (urlop)
tel. 22 345 37 10
e-mail:zuzanna.sikora@ore.edu.pl

Barbara Wałecka
tel. 22 345 37 33
e-mail: barbara.walecka@ore.edu.pl

Artur Wyroślak
tel. 22 345 37 03
e-mail: artur.wyroslak@ore.edu.pl

 

Zespół Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych

Mateusz Fijołek
tel. 22 345 37 00 wew. 302
e-mail: mateusz.fijolek@ore.edu.pl

Marcin Urban
tel. 22 345 37 00 wew. 302
e-mail: marcin.urban@ore.edu.pl

 

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2019

Idź do góry