Wydział Upowszechniania Zasobów − Kontakt

Kierownik Wydziału
Agnieszka Brodowska
tel. 22 345 37 33
agnieszka.brodowska@ore.edu.pl

Zastępca Kierownika Wydziału
Zuzanna Sikora
tel. 22 345 37 00 wew. 438
zuzanna.sikora@ore.edu.pl

Zespół Komunikacji Społecznej

Piotr Czajka
tel. 22 345 37 00 w. 438
piotr.czajka@ore.edu.pl

Łukasz Eisenbart
tel. 22 345 37 32
lukasz.eisenbart@ore.edu.pl

Katarzyna Gańko
tel. 22 345 37 65
katarzyna.ganko@ore.edu.pl

Agata Jarnutowska-Wrzodak
tel. 22 345 37 03
agata.jarnutowska@ore.edu.pl

Ewa Jaworska
ewa.jaworska@ore.edu.pl
tel. 22 345 37 00 w. 438

Monika Pawlewska
tel. 22 345 37 30
monika.pawlewska@ore.edu.pl

Ludwika Rutkowska
tel. 22 345 37 33
ludwika.rutkowska@ore.edu.pl

Barbara Wałecka
tel. 22 345 37 33
barbara.walecka@ore.edu.pl

Artur Wyroślak
tel. 22 345 37 03
artur.wyroslak@ore.edu.pl

 

Zespół Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych

Rafał Jędrzejak – p.o. Kierownik Zespołu
tel. 22 345 37 00 w. 323
rafal.jedrzejak@ore.edu.pl

Jarosław Piekarz
tel. 22 345 37 00 w. 302
jarosław.piekarz@ore.edu.pl

Michał Biegalski
michal.biegalski@ore.edu.pl

Robert Czapski
robert.czapski@ore.edu.pl

Mateusz Fijołek
tel. 22 345 37 00 wew. 302
mateusz.fijolek@ore.edu.pl

Artur Stankiewicz
artur.stankiewicz@ore.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 18 grudnia 2018

Idź do góry