UWAGA! Zmiana terminu jednego ze zjazdów szkoleniowych dla dyrektorów/wicedyrektorów

Z uwagi na datę zakończenia roku szkolnego zmianie uległy terminy zjazdów dla grup rozpoczynających szkolenie „Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?” 25 maja 2017 r.

Nowe terminy zjazdów:

25–27.05.2017, 13–15.07.2017 oraz 26–28.07.2017 r. (cztery grupy – po jednej w każdym z czterech wskazanych miast, tj. Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk/Gdynia)

Są jeszcze wolne miejsca! Zachęcamy do udziału!

Zasady rekrutacji oraz wszelkie informacje dostępne w serwisie szkolenia.ore.edu.pl

Przypominamy, że osoby zainteresowane rejestrują się samodzielnie poprzez stronę i jednocześnie na poniższe adresy mailowe wysyłają skany wypełnionych i podpisanych deklaracji (załącznik nr 1).

Ostatnia aktualizacja: