„IV Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej Dachl-Lieder-Wettbewerb”

alt

Zapraszamy do udziału w IV Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej Dachl-Lieder-Wettbewerb. Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnicy mogą śpiewać dowolne piosenki, jednakże w tym roku organizatorzy zachęcają do wyboru piosenek z elementami ludowymi. Za najlepsze wykonanie piosenki z elementami muzyki ludowej zostanie przyznana nagroda specjalna.

Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej należy dokonać na adres mailowy dachll.konkurs@gmail.com do dnia 18 maja 2014 r. Przesłuchania uczestników Konkursu odbędą się 28 maja 2014 r. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Uroczysta Gala na zakończenia Konkursu, połączona z wręczeniem nagród, wyróżnień oraz dyplomów odbędzie się 13. czerwca 2014 r. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie ul. Kawęczyńska 36 o godz. 18.30 WSTĘP WOLNY.

Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego – Oddział Warszawa

Data i miejsce:

Warszawa, 28 maja 2014 r. oraz 13 czerwca 2014 r.

Adresaci:

Uczniowie wszystkich typów szkół: podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne oraz uczniowie nie uczący się języka niemieckiego.

Ostatnia aktualizacja: