„IV Ogólnopolska Konferencja GeoGebry”

alt

IV Ogólnopolska Konferencja GeoGebry poświęcona  będzie nowoczesnemu nauczaniu matematyki i fizyki. Zaprezentowane w ramach wydarzenia oprogramowanie edukacyjne GeoGebra stanowi cenne narzędzie wspierające edukację matematyczną oraz fizyczną i jest skuteczną metodą nauczania tego przedmiotu

Celem organizatorów jest przekazanie uczestnikom wiedzy na jak najwyższym poziomie, dlatego też prelegentami konferencji będą wybitni specjaliści: Glenn Govertsen, Prof. Andrzej Nowak, Dr Raimund Alberts, István Lánárt oraz David Bree. GeoGeba jest bezpłatnym programem łączącym geometrię, algebrę i analizę matematyczną. Posiada prosty i intuicyjny w obsłudze interfejs, który pozwala wykorzystać go na wszystkich etapach edukacyjnych.

Organizator:

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Data i miejsce:

21-22 września 2013 r.

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31

Obowiązują zapisy

Adresaci:

Konferencja jest kierowana do nauczycieli matematyki i fizyki na różnych etapach edukacyjnych, zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych w procesie dydaktycznym.

Strona internetowa wydarzenia:
Oficjalna strona konferencji GeoGebry 2013