Dodatkowa rekrutacja na lekcje online w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu

Przed nami ostatnie dni obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) a co za tym idzie ostatnia szansa, żeby zarejestrować swoją inicjatywę i wziąć udział w konkursie na najciekawszą inicjatywę DBI. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę odpowiedzialne za realizację programu Safer Internet. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji m.in. monitor interaktywny Samsung Flip 2, telewizor Sony, projektor Epson, laptop Lenovo IdeaPad 5, pakiety 30-stu książek dla dzieci „Sieciaki − misja bezpieczny Internet” czy zestaw biletów dla jednej klasy z wychowawcą na przedstawienie „Wszechmocni w sieci” w Teatrze Kamienica.

Specjalnie dla Państwa, którzy nie mieli jeszcze szansy, żeby wziąć udział ze swoimi klasami w zajęciach edukacyjnych online, organizatorzy akcji otworzyli jeszcze dodatkową rekrutację na 2 lekcje. Wystarczy, że zarejestrują Państwo udział klasy na stronie:

• 28 marca(poniedziałek) − lekcja online„Poznaj bezpieczny internet” (dla klas II−III)
  • 29 marca(wtorek) − lekcja online„Ciało nie określa” (dla klas VII−VIII oraz I szkoły ponadpodstawowej).

Uwaga!
Aby wziąć udział w wydarzeniach należy posiadać zarejestrowaną lokalną inicjatywę DBI 2022, którą wystarczy zadeklarować podczas zapisywania się na lekcję online.

Ostatnia aktualizacja: 23 marca 2022