Lekcje nie z tej Ziemi! Zaproś eksperta/ekspertkę na lekcję online

Lekcje nie z tej Ziemi to inicjatywa, dzięki której można zaprosić na swoje lekcje ekspertów i ekspertki, zajmujących się różnymi dziedzinami w ramach sektora kosmicznego. W tym roku szkolnym spotkania odbywają się w formule online w dniach miedzy 29 listopada a 10 grudnia. Każda lekcja trwa 45 minut i może odbyć się jako lekcja zdalna lub ekspert/ka może pojawić się w klasie na telebimie.

Kto i kiedy może się zgłosić?

Nauczycielki i nauczyciele szkół podstawowych klas 4–8 i ponadpodstawowych kl. 1–4

Jeden nauczyciel/ka może zgłosić jedną klasę lub grupę uczniowską na jednym poziomie nauczania, maksymalna liczba uczestników/czek jednej lekcji to 40 osób.

Zapisy odbędą się 03.11.2021 od godziny 10.00 do 23.59, o dostaniu się do programu decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak zaprosić eksperta?

Należy wybrać jednego eksperta lub ekspertkę (sylwetki ekspertów i tematy lekcji) i wypełnić  formularz elektroniczny (formularz zostanie aktywowany w dniu zapisów tj. 03.11.2021r o godzinie 10.00)

Liczba lekcji jest limitowana. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zakwalifikowane klasy dostaną informację mailową 04.11.2021.

Szczegółowe informacje na stronie Centrum Nauki Kopernik.

Ostatnia aktualizacja: 2 listopada 2021

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego