Program dla szkół DOBRZE JEMY

Jesteś nauczycielem zerówki, lub klas I-III? A może dyrektorem szkoły? Prowadzisz zajęcia na szkolnej świetlicy?
Poszukujesz inspiracji do rozmawiania z uczniami o zdrowym odżywianiu? Wiesz, że to ważny temat, ale brakuje ci zweryfikowanych materiałów  i inspiracji z których można byłoby skorzystać ?
Zapraszamy chętnych nauczycieli, którzy chcieliby nieodpłatnie otrzymać materiały programu Dobrze Jemy!
Fundacja Szkoła na Widelcu na bazie swoich wieloletnich doświadczeń opracowała gotowe scenariusze lekcji, karty pracy dla uczniów, propozycje zajęć praktycznych oraz filmy edukacyjne.
Zapisz się do Programu a otrzymasz za pośrednictwem przesyłki kurierskiej pakiet materiałów dla nauczyciela oraz mini książeczki dla każdego ucznia! Sam decydujesz jak, kiedy i jakie zajęcia prowadzisz.  Gotowe materiały opracowane przez dietetyków, pedagogów, metodyków i kucharzy to inspiracja i podpowiedź, jak sprawić by edukacja żywieniowo-kulinarna była nie tylko nauką ale również świetną zabawą. Są podzielone na sekcje z których możesz wybierać poszczególne elementy do realizacji!
Program jest objęty Patronatem Honorowym Ministra Zdrowia, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Głównego Inspektora Sanitarnego, Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.
Uczestnictwo i materiały są całkowicie bezpłatne dla nauczycieli jak i szkół.  Zapraszamy do rejestracji do końca września na stronie https://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl

Ostatnia aktualizacja: 18 września 2020