Wizyta przedstawicielki Rady Najwyższej Ukrainy w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku

7 kwietnia 2022 r. Centrum Szkoleniowe ORE w Sulejówku odwiedziła posłanka Yulia Klymenko, wiceprzewodnicząca Komisji Transportu i Infrastruktury Rady Najwyższej Ukrainy. Towarzyszyli Jej: poseł na Sejm RP dr Daniel Milewski, delegat do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy i przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych oraz wiceburmistrz Sulejówka dr Remigiusz Górniak. Goście spotkali się z uchodźcami z terenu Ukrainy przebywającymi w ośrodku ORE. W trakcie spotkania uchodźcy dzielili się swoimi refleksjami z Panią Poseł oraz z przedstawicielami Sejmu i miejscowego samorządu. Ze strony ORE w spotkaniu uczestniczyli: Stanisław Zubek – wicedyrektor ORE oraz Katarzyna Kozera − kierownik Centrum Szkoleniowego. Na zakończenie posłanka Yulia Klymenko podziękowała kierownictwu i pracownikom ORE za stworzenie odpowiednich warunków dla pobytu ukraińskich gości na terenie ośrodka.

spotkanie Yulii Klymenko z ukraińskimi mieszkańcami CS Sulejówek - zdjęcie grupowe przy stole
spotkanie w CS Sulejówek z Yulią Klymenko - zdjęcie grupowe przy stole
od lewej: Daniel Milewski, Yulia Klymenko, Stanisław Zubek, Katarzyna Kozera, Remigiusz Górniak

Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2022