Konferencja z udziałem Dyrektora ORE Tomasza Madeja

21 kwietnia br. w Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie odbyła się konferencja inauguracyjna projektu „Innowacyjne kształcenie i szkolenie zawodowe w Wielkopolsce Wschodniej w kontekście transformacji energetycznej. W konferencji uczestniczył Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji Tomasz Madej z wykładem na temat „Zapewnienia jakości w kształceniu i szkoleniu zawodowym”. Gospodarzem spotkania był Andrzej Budny − Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie, zaś uroczystego otwarcia konferencji dokonała Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek. W konferencji udział wzięli także przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a także Centrum Badań Edukacji Zawodowej i Zarządzania Innowacjami Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Programu Edukacja.

Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia 2022