Oferta doskonalenia ORE

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą doskonalenia, jaką Ośrodek Rozwoju Edukacji zaplanował w roku szkolnym 2020/2021. To blisko dwieście bezpłatnych szkoleń: kursów e-learningowych, webinariów, konferencji, warsztatów, sieci współpracy, a także towarzyszących im publikacji elektronicznych.

Umożliwiamy zdobywanie i doskonalenie kompetencji w następujących obszarach:

• specjalne potrzeby edukacyjne
  • wychowanie i profilaktyka
  • diagnoza psychologiczno-pedagogiczna
  • edukacja językowa
  • kompetencje kluczowe
  • kompetencje społeczne i obywatelskie
  • resocjalizacja i socjoterapia
  • zarządzanie oświatą
  • kształcenie zawodowe
  • doradztwo zawodowe
  • edukacja wczesnoszkolna.

Rekrutacje na poszczególne formy doskonalenia uruchamiamy sukcesywnie w serwisie szkolenia.ore.edu.pl.
Bieżące informacje o szkoleniach i kursach ukazują się także na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku – zachęcamy do śledzenia aktualności.

Jednocześnie przypominamy, że w sekcji Materiały do pobrania udostępniamy liczne publikacje: poradniki, scenariusze zajęć, prezentacje, artykuły, dobre praktyki. Zachęcamy do korzystania z nich nie tylko uczestników szkoleń, ale wszystkich zainteresowanych.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2020