Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Fundacja Instytutu Matki i Dziecka serdecznie zapraszają na konferencję „Epischool – pokonajmy bariery razem!”. Jest  to podsumowanie dwuletniej współpracy Fundacji Instytutu Matki i Dziecka z Wydziałem Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Univerzita Palackého w Ołomuńcu oraz Royal College of Surgeons w Irlandii w ramach projektu „Epischool – pokonajmy bariery razem”. Dotyczy on ważnych aspektów funkcjonowania uczniów z epilepsją w środowisku szkolnym oraz możliwości i sposobów wspierania edukacji, rozwoju i zdrowia uczniów z padaczką.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli szkół oraz nauczycieli, którzy brali udział w międzynarodowym projekcie EPISCHOOL. Odbędzie się 29.09.2017 w Warszawie w sali Paryż na PGE Stadionie Narodowym w Alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1.

Więcej informacji w załączonym zaproszeniu.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarZałączonyOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (zaproszenie konferencja_imid.pdf)Zaproszenie na konferencję 508 kB2017-09-13 12:322017-09-13 12:32
Zaktualizowano: 13 września 2017