Zaproszenie do uczestnictwa w spotkaniu podsumowującym projekt „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 1: Forum Partnerów Społecznych”

30 stycznia 2018 r. w godzinach 9–16 odbędzie się w Warszawie spotkanie podsumowujące cykl seminariów branżowych. Ich celem było wypracowanie zmian w szkolnictwie zawodowym na podstawie wniosków i praktycznych wskazówek pracodawców. Podczas spotkania odbędzie się także podsumowanie V edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” oraz wręczenie statuetek zwycięskim szkołom i współpracującym z nimi pracodawcom.

Zapraszamy przedstawicieli resortów, pracodawców, dyrektorów szkół zawodowych, doradców zawodowych, przedstawicieli kuratoriów oświaty, przedstawicieli organów prowadzących szkoły zawodowe oraz laureatów konkursu „Szkoła dla pracodawców, pracodawcy dla szkoły”. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza do 25.01.2018 r. do godz. 11:00.

O zakwalifikowaniu się, miejscu spotkania oraz programie powiadomimy Uczestników w późniejszym terminie.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu Ośrodka Rozwoju Edukacji „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 1: Forum partnerów społecznych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ostatnia aktualizacja: 17 stycznia 2018