OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Rozwój szkoł i placówek
06 kwietnia 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie Rola dyrektora we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w szkole. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do doskonalenia kadry kierowniczej oświaty w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań programowych, organizacyjnych i metodycznych, służących rozwojowi placówki. Szkolenie, które odbędzie się w dniach 10-–12 maja 2017 r., adresowane jest do nauczycieli konsultantów ds. kadry kierowniczej oświaty.
Kontakt: Małgorzata Dotka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 570 83 26 

Więcej informacji i zapisy na szkolenie na stronie szkolenia.ore.edu.pl

06 marca 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na seminarium „Wspomaganie pracy dyrektorów bibliotek pedagogicznych ”, które odbędzie się w dniach 21–22 marca 2017 r. w Sulejówku. Seminarium jest adresowane do dyrektorów i kierowników wojewódzkich, powiatowych i miejskich bibliotek pedagogicznych. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

20 lutego 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Technologie informacyjno-komunikacyjne na lekcjach języka polskiego w liceum i technikum”. Szkolenie jest adresowane do nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych zajmujących się doskonaleniem zawodowym nauczycieli języka polskiego z liceów i techników. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

23 stycznia 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Programowanie w edukacji wczesnoszkolnej – od innowacji do powszechnej praktyki”, realizowane w formule blended learning. Szkolenie adresowane jest do nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych ds. edukacji wczesnoszkolnej i informatyki oraz pracowników bibliotek pedagogicznych wspomagających szkoły w obszarze TIK.
Kontakt: Bogusława Kalinowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 570 83 25.

Więcej informacji i zapisy na szkolenie na stronie szkolenia.ore.edu.pl


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE