OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Rozwój szkoł i placówek
06 marca 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na seminarium „Wspomaganie pracy dyrektorów bibliotek pedagogicznych ”, które odbędzie się w dniach 21–22 marca 2017 r. w Sulejówku. Seminarium jest adresowane do dyrektorów i kierowników wojewódzkich, powiatowych i miejskich bibliotek pedagogicznych. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

20 lutego 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Technologie informacyjno-komunikacyjne na lekcjach języka polskiego w liceum i technikum”. Szkolenie jest adresowane do nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych zajmujących się doskonaleniem zawodowym nauczycieli języka polskiego z liceów i techników. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

23 stycznia 2017

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Programowanie w edukacji wczesnoszkolnej – od innowacji do powszechnej praktyki”, realizowane w formule blended learning. Szkolenie adresowane jest do nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych ds. edukacji wczesnoszkolnej i informatyki oraz pracowników bibliotek pedagogicznych wspomagających szkoły w obszarze TIK.
Kontakt: Bogusława Kalinowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 570 83 25.

Więcej informacji i zapisy na szkolenie na stronie szkolenia.ore.edu.pl

23 stycznia 2017
Logo Ekspert

Rozpoczynamy rekrutację na szkolenie kandydatów na ekspertów ds. awansu zawodowego nauczycieli EKSPERT 2017. Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego, który będzie dostępny w dniach 24.01 – 07.02.2017. W rekrutacji wezmą udział osoby, które wypełnią formularz EKSPERT 2017 i są zarejestrowane w bazie osób oczekujących na szkolenie.

 

Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE