OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Kompetencje Językowe
18 maja 2017

Już po raz szesnasty organizatorzy konkursu poszukują najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektów w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych. To szansa dla wszystkich nauczycieli i instytucji, realizujących oryginalne i twórcze projekty językowe, na zdobycie prestiżowego certyfikatu European Language Label. Tegoroczna edycja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ zostanie przyznana nagrodę w kategorii specjalnej, związanej z obchodami 30-lecia programu Erasmus+.

Czytaj więcejo: European Language Label │16. edycja konkursu

16 maja 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli konsultantów i specjalistów placówek doskonalenia nauczycieli, doradców metodycznych oraz nauczycieli języka rosyjskiego na szkolenie Aplikacje internetowe jako narzędzia wspomagające naukę języka rosyjskiego. Szkolenie odbędzie się 10.06.2017 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o rejestrację za pomocą formularz elektronicznego.

 

11 maja 2017

Europejskie Centrum Języków Nowożytnych prowadzi badania na temat przykładów dobrych praktyk, doświadczeń, narzędzi i kompetencji dotyczących szeroko rozumianej edukacji językowej. Zachęcamy i zapraszamy nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz wszystkich związanych zawodowo  z nauczaniem języków obcych do wypełnienia załączonej ankiety. Ankieta dostępna jest w języku francuskim i angielskim. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcą udzielić odpowiedzi. Wypełnij ankietę

Załączniki:
PlikOpisRozmiarZałączonyOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (informacje.pdf)ZałącznikInformacja w języku angielskim i francuskim291 kB2017-05-11 12:352017-05-11 12:36
11 maja 2017

Europejskie Centrum Języków Nowożytnych (ECJN) w Grazu ogłasza nabór na warsztaty dotyczące kompetencji cyfrowych w nauczaniu i uczeniu się języków obcych. Warsztaty skierowane są do nauczycieli, edukatorów, trenerów i doradców metodycznych zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych, w szkolnictwie wyższym oraz w placówkach edukacji dla dorosłych. Wymagana znajomość języka angielskiego bądź francuskiego.

Czytaj więcejo: Kompetencje cyfrowe w nauczaniu i uczeniu się języków obcych – warsztaty w Grazu


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE