OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Kompetencje Językowe
22 lutego 2017

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli-konsultantów, specjalistów, doradców metodycznych placówek doskonalenia nauczycieli do współpracy w ramach projektu "Wielojęzyczna i wielokulturowa szkoła. Wartość w dialogu w edukacji wielo/międzykulturowej"

Czytaj więcejo: Rekrutacja koordynatorów regionalnych – 16 ekspertów, trenerów edukacji międzykulturowej

17 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz specjalistów, pracowników placówek wsparcia szkoły w zakresie edukacji językowej na bezpłatne warsztaty „Multimedia w praktyce nauczania języka obcego”. Szkolenie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku w dniach 3–4 marca 2017 r. W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z różnorodnymi możliwościami wykorzystania M-technologii w nauczaniu języków obcych. Więcej informacji i zapisy na warsztaty.

17 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy romanistów do przesyłania zgłoszeń na letnie stypendia na Uniwersytecie w Louvain-la-Neuve w Belgii. Bardzo prosimy o dokładne przeczytanie wszystkich informacji i  załączników.

Czytaj więcejo: Letnie stypendia dla nauczycieli na uniwersytecie katolickim w Louvain-la-Neuve

03 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy specjalistów, nauczycieli, metodyków i konsultantów zajmujących się nauczaniem języka hiszpańskiego oraz nauczających w języku hiszpańskim w klasach z oddziałami dwujęzycznymi na szkolenie „Doskonalenie metod nauczania języka hiszpańskiego oraz w języku hiszpańskim: od literatury i nowych technologii do grywalizacji i pracy w grupie”, które odbędzie się w dniach 24–26 lutego 2017 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Wiecej informacji i zapisy na szkolenie na stronie szkolenia.ore.edu.pl


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE