OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
A A A
baner Wychowanie i profilaktyka
17 stycznia 2017

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami wykładów z regionalnych konferencji „Program wychowawczy i działania profilaktyczne realizowane w szkołach i placówkach systemu oświaty. Rekomendowane kierunki działań”, które zrealizowano w ramach Rządowego programu na lata 2014–2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.  

Czytaj więcejo: Wychowanie i profilaktyka na rzecz bezpieczeństwa

29 grudnia 2016
logo programu

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z regionalnych konferencji pn. „Program wychowawczy i działania profilaktyczne realizowane w szkołach i placówkach systemu oświaty. Rekomendowane kierunki działań”, które stanowiły zakończenie Rządowego programu na lata 2014–2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.

Czytaj więcejo: Materiały z konferencji profilaktycznych „Program wychowawczy i działania profilaktyczne...

09 grudnia 2016
logo programu

„Dbałość o bezpieczeństwo i wychowanie, ochrona przed przemocą fizyczną, psychiczną i używkami to jedne z najważniejszych zadań szkoły. Na szczególne podkreślenie zasługuje rola wychowania i kształtowania postaw społecznych” – takie przesłanie Minister Edukacji Anny Zalewskiej usłyszeli uczestnicy konferencji podsumowujących realizację trzyletniego programu rządowego „Bezpieczna i przyjazna szkoła” przewidzianą na lata 2014–2016.

Czytaj więcejo: Podsumowanie programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”

15 listopada 2016
Logo konferencji

Co zrobić, aby szkoła była bezpiecznym i przyjaznym miejscem? Jak zwiększyć skuteczność działań wychowawczych i profilaktycznych? Jak wzmocnić wychowawczą funkcję szkoły? Odpowiedzi na m.in. te pytania postaramy się udzielić podczas cyklu wojewódzkich konferencji „Program wychowawczy i działania profilaktyczne realizowane w szkołach i placówkach systemu oświaty. Rekomendowane kierunki działań”.

Czytaj więcejo: Wychowanie i profilaktyka na rzecz bezpieczeństwa – 8 konferencji

14 listopada 2016

Logo Szkoły dla Rodziców i Wychowawców

 

 

Prosimy realizatorów i edukatorów/koordynatorów programu o przygotowanie sprawozdania z realizacji programu w 2016 roku. 

 

Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE