OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Specjalne potrzeby

W ramach projektu „Zwiększenie skuteczności działań pracowników instytucji systemu wspomagania w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów” we współpracy z Wydziałem Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji prowadzone są ogólnopolskie sieci współpracy i samokształcenia: Kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (sieć 6) oraz Wspieranie szkoły w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej (sieć 7).

Sieci już działają, uczestnicy wymieniają się doświadczeniami, wspólnie poszukują nowych rozwiązań, doskonalą swój warsztat pracy w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych uczniów oraz wspomagania szkół. Osoby zainteresowane dołączeniem do grona uczestników prosimy o kontakt z koordynatorem sieci – Moniką Dobrowolską, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie projektu „Zwiększenie skuteczności działań pracowników instytucji systemu wspomagania w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów”.

Zaktualizowano: 20 marca 2017

Nowości wydawnicze ORE