OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Specjalne potrzeby
15 maja 2017
Warsztaty: Percepcja  wzrokowa w praktyce – trener Renata Paździo

Tematem szkolenia zorganizowanego przez Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych (WSPE) w dniach 26–28 kwietnia 2017 r. w Sulejówku była „Specyfika pracy dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w edukacji przedszkolnej

Czytaj więcejo: Dzieci ze specjalnymi potrzebami w przedszkolu

10 maja 2017

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na konferencję  „Doradztwo zawodowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 r. w ORE (Aleje Ujazdowskie 28, Warszawa).

Czytaj więcejo: Konferencja „Doradztwo zawodowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”

04 maja 2017

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w szkoleniu „Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w nauczaniu i uczeniu się uczniów ze SPE”, które odbędzie się w dniach 22–24 maja 2017 r. w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku.

Czytaj więcejo: Szkolenie „Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w nauczaniu i uczeniu się...

25 kwietnia 2017

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na szkolenie „Rola doradcy zawodowego we wspieraniu uczniów zdolnych i podwójnie wyjątkowych – doświadczenia, inspiracje, dylematy”, które odbędzie się w dniach 17–18 maja 2017 r. w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku.

Czytaj więcejo: Szkolenie „Rola doradcy zawodowego we wspieraniu uczniów zdolnych i podwójnie wyjątkowych –...


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE