baner Specjalne potrzeby

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza na szkolenie Możliwości wykorzystania metody tutoringu szkolnego w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, które odbędzie się w dniach 15–16 marca 2017 r. w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku.

Czytaj więcejSzkolenie „Możliwości wykorzystania metody tutoringu szkolnego w pracy z uczniem ze specjalnymi...

O konieczności kompleksowego wspierania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE) rozmawiali uczestnicy konferencji dotyczącej Modelu Lokalnej Współpracy. 27 stycznia 2017 r. w ORE spotkali się przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego (JST), poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz placówek doskonalenia nauczycieli, a także dyrektorzy szkół/przedszkoli i specjaliści, którzy zapoznali się z wynikami ewaluacji Modelu.

Czytaj więcejModel Lokalnej Współpracy na rzecz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – ewaluacja

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: „Praca z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim”, które odbędzie się w dniach 6-8 lutego 2017 roku w Centrum szkoleniowym w Sulejówku.

Czytaj więcej„Praca z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim” – szkolenie

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych (WSPE) Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza Państwa do współtworzenia Banku Dobrych Praktyk, służącego wymianie doświadczeń, współpracy środowiska oświatowego i dzieleniu się dobrymi praktykami w obszarze skutecznych rozwiązań w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE) w przedszkolu, szkole i placówce.

Czytaj więcejBank Dobrych Praktyk zaprasza

Zapraszamy do udziału w konferencji „Ewaluacja Modelu Lokalnej Współpracy na rzecz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi − prezentacja wyników badań naukowych”, która odbędzie się 27 stycznia 2017 roku w auli Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Czytaj więcejEwaluacja Modelu Lokalnej Współpracy – prezentacja wyników badań


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE