Notice: Trying to get property of non-object in /home/ore5/public_html/oreglowna/components/com_content/views/category/view.html.php on line 277

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Gramatyka na wesoło – nauka, ćwiczenia, zastosowanie" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Zapoznanie uczestników z pomocnymi metodami pracy i materiałami do nauczania gramatyki na lekcji języka niemieckiego.
  • Wypracowanie krótkich propozycji lekcji gramatycznej

Region warmińsko-mazurski
Lider projektu: Hanna Podczaska-Tomal

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Gramatyka praktycznie i komunikatywnie – przykłady i sposoby jej użycia na lekcji języka niemieckiego" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Wymiana doświadczeń o roli gramatyki na lekcji jęz. niemieckiego, wprowadzania i utrwalania wybranych struktur językowych
  • Zapoznanie uczestników z przykładowymi ćwiczeniami aktywizującymi i opracowanie przez uczestników zadań do wykorzystania na lekcji

Region zachodniopomorski
Lider projektu: Beata Bednarowska

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Język niemiecki jako język komunikacji na lekcji" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Zaprezentowanie środków językowych, metod, wskazówek ułatwiających prowadzenie lekcji języka niemieckiego po niemiecku.
  • Wypracowanie listy wskazówek, instrukcji, które pomogą nauczycielowi w organizacji lekcji po niemiecku oraz zaktywizują i zmotywują uczniów do komnikacji w języku niemieckim.

Region podkarpacki
Lider: Agnieszka Siuta

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Gramatyka jako przeżycie. Rola gramatyki w nauczaniu języka niemieckiego jako obcego" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • zapoznanie uczestników z technikami i metodami pozwalającymi na uatrakcyjnienie nauczania gramatyki języka niemieckiego
  • wypracowanie zestawów krótkich sekwencji lekcyjnych do wykorzystania w codziennej praktyce szkolnej.

Region małopolski
Lider projektu: Aleksandra Łyp-Bielecka

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Niemiecki po niemiecku - integralna koncepcja" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Zaprezentowanie pomocnych ćwiczeń i aktywizujących technik nauczania oraz przykładów i pomysłów do wykorzystania na jednojęzycznych lekcjach.
  • Wypracowanie listy najważniejszych zwrotów i wyrażeń używanych na lekcji, zaprezentowanie gier utrwalających leksykę oraz przedstawienie pomysłów na własne lekcje jednojęzyczne.

Region małopolski
Lider projektu: Aleksandra Łyp-Bielecka 

Więcej...