baner Rozwój szkoł i placówek

Edukacja dziecka młodszego to obszar tematyczny poświęcony wychowaniu i edukacji dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Organizowane formy doskonalenia skierowane są do nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych zajmujących się wychowaniem przedszkolnym i edukacją w klasach I-III szkoły podstawowej.

Obecne działania mają na celu doskonalenie kompetencji nauczycieli w zakresie wprowadzanych zmian oraz realizację priorytetów polityki oświatowej państwa na dany rok szkolny.

W roku szkolnym 2017/2018 zaplanowano następujące formy doskonalenia:

• „Planowanie i organizacja procesu wychowawczego w edukacji wczesnoszkolnej” – szkolenie w terminie 6-7 marca 2018 r.
  • „Innowacje pedagogiczne w edukacji wczesnoszkolnej” – szkolenie w terminie 16-17 maja 2018 r.

Informacje szczegółowe:

Iwona Konopka