OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Rozwój szkoł i placówek

Edukacja dziecka młodszego to obszar tematyczny poświęcony wychowaniu i edukacji dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Organizowane formy doskonalenia skierowane są do nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych zajmujących się wychowaniem przedszkolnym i edukacją w klasach I-III szkoły podstawowej.

Obecne działania mają na celu doskonalenie kompetencji nauczycieli w zakresie wprowadzanych zmian oraz realizację priorytetów polityki oświatowej państwa na dany rok szkolny.

W roku szkolnym 2016/2017 zaplanowano następujące formy doskonalenia:

• „Kształcenie kompetencji kluczowych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym” - sieć współpracy i samokształcenia (styczeń – grudzień 2017 r.)
  • „Kreatywność i innowacyjne metody pracy w edukacji wczesnoszkolnej” – szkolenie (7–8 czerwca 2017 r.)

Informacje szczegółowe:

Iwona Konopka