O??RODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Podstawa Programowa - wdrożenie

Wsparcie szkół i nauczycieli w zakresie stosowania narzędzi TIK realizuje Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej - Partner Ośrodka Rozwoju Edukacji. Osoby zainteresowane tą tematyką zapraszamy na stronę poświęconą realizowanym przez naszego Partnera działaniom:
www.ceo.org.pl/pl/cyfrowaszkola


20 sierpnia 2015

Na stronie projektu „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach” w zakładce „Materiały do pobrania” umieściliśmy scenariusze szkoleń z zakresu Planowania pracy nauczyciela na I etapie edukacyjnym oraz nowe poradniki z zakresu edukacji matematycznej, polonistycznej i artystycznej. Materiały te polecamy Państwa uwadze.

24 lipca 2015

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje wykonawcy - asystenta do współpracy przy realizacji projektu systemowego pt. „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach Priorytetu III, Działanie 3.3, Poddziałanie 3.3.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013.

Podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie zawarta na miesiąc.
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Czytaj więcejo: Poszukujemy asystenta

15 maja 2015

Zapraszamy na szkolenia dla konsultantów i doradców metodycznych z zakresu planowania pracy nauczyciela na I etapie edukacyjnym, które obejmą zagadnienia z obszaru edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, artystycznej oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK). Szkolenia odbędą się w trzech miastach w następujących terminach:

Gdańsk 21-23.05.15
Warszawa 25-27.05.15
Wieliczka 28-30.05.15

Szkolenia realizowane są w ramach projektu systemowego „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach

Więcej informacji i zapisy...
 

15 maja 2015
Od czwartoklasisty do maturzysty

W dniach 26-28 oraz 28-30 kwietnia 2015 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku odbyły się dwie edycje szkolenia „Planowanie pracy nauczyciela polonisty na II i III etapie edukacyjnym”. Szkolenie zostało przygotowane przez Wydział Rozwoju Szkół i Placówek we współpracy z projektem systemowym Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach.

Czytaj więcejo: Od czwartoklasisty do maturzysty


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE