OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI

Logo ORE"
Godło Rzeczpospolitej Polskiej
baner Języki obce
06 lipca 2016
statuetki Turysty  przyznawane podczas Festiwalu FilmAT

Z dumą informujemy, że nasz spot „Language is your passport” otrzymał aż trzy główne nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych FilmAT. Został uznany za najlepszą kampanię edukacyjną oraz najlepszy film w kategorii spot internetowy. Ponadto Zarząd International Tourfilm Academy Award, dla którego najważniejsza jest wartość społeczna zawartej w produkcji filmowej treści, docenił nasz projekt za wartości edukacyjne.

Czytaj więcejo: Nagroda dla ORE na Międzynarodowym Festiwalu FilmAT

25 sierpnia 2015

logo projektu Języki ObceInformujemy, że bezpośrednie działania projektowe zostały już zakończone ale serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli zainteresowanych podnoszeniem jakości nauczania języków obcych do zapoznania się i korzystania z materiałów wypracowanych w ramach projektu, a są to m.in:

  • pakiety metodyczne dla nauczycieli I, II, III etapu edukacyjnego
  • poradnik zawierający wskazówki dotyczące budowania przyjaznego środowiska wspierającego efektywne nauczanie języków obcych
  • gra dydaktyczna "Z Europkiem przez Europę"
  • zasoby dydaktyczne zamieszczone na portalu Scholaris
 
08 czerwca 2015

Bezpłatne materiały, konsultacje, porady ekspertów, wymiana doświadczeń to tylko niektóre z korzyści przystąpienia do sieci dla nauczycieli języków obcych. Dołącz do sieci i weź udział w jednodniowych warsztatach – dowiesz się jak efektywnie uczyć języka obcego i jak zbudować środowisko wspierające jego skuteczną naukę. Zarejestruj się. Zapisy do 14 czerwca 2015 r.

Czytaj więcejo: "Złapani w sieci" – warsztaty dla nauczycieli języków obcych

21 maja 2015

Zarejestruj się na platformie edukacyjnej i dołącz do 2 tysięcy nauczycieli języków obcych. Obecność w sieci to same korzyści! Dla nauczyciela – bezpłatne materiały edukacyjne, porady ekspertów, możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji. Dla szkoły – zestaw atrakcyjnych pomocy edukacyjnych: gra planszowa „Z Europkiem przez Europę”, poradnik, pakiety metodyczne.

Czytaj więcejo: Uczysz języków obcych? – Dołącz do sieci!


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Gra edukacyjna:Program Operacyjny Kapitał Ludzki
www.efs.gov.pl


Nowości wydawnicze ORE

Pobierz z Biblioteki Cyfrowej ORE